На Бродівщині відкрили новозбудований міст

10 січня 2018
Броди 716 
 • На автодорозі регіонального значення Т-14-10 відкрили новозбудований міст через річку Бовдурка Бродівського району, будівництво якого тривало близько півтора року.

  У відкритті мосту взяли участь голова Бродівської районної державної адміністрації Орест Цигилик, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Адамець, начальник філії Бродівська ДЕД Михайло Рудий, Язлівчицький сільський голова Михайло Фещук, працівники філії Бродівська ДЕД, громадськість. Урочисто перерізали символічну стрічку на відкритті об’єкту наймолодші представники громади Язлівчицької сільської ради – учні Берлинської ЗОШ І-ІІІ ст.

  За словами голови райдержадміністрації Ореста Цигилика, завершення будівництва мосту – довгоочікувана подія не тільки для громади. Завдяки будівельникам та підрядникам побудували переправу – сучасну та зручну для всіх учасників дорожнього руху.

  Голова райдержадміністрації зазначив, що під час підготовки приїзду Президента України Петра Порошенка в серпні 2016 року при інспектуванні стану ремонту дороги Броди-Червоноград, голова обласної державної адміністрації області Олег Синютка дав доручення службі автомобільних доріг у Львівській області виготовити проектно-кошторисну документацію на будівництво нового мостового переходу через річку Бовдурка на території Язлівчицької сільської ради.

  У відповідності до Закону про внесення зміни до Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській та Львівській областях з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення виділено та освоєно кошти в розмірі 13 мільйонів гривень.

  Начальник філії Бродівська ДЕД Михайло Рудий у своєму виступі зазначив, що у регіоні це передова споруда, над якою працювало приватне підприємство «Виробниче об’єднання Габіони захід Україна». Побажав всій громаді щоб берегли, не засмічували та не ламали, щоб і надалі була безпека руху, яка тут є зараз, щоб міст нам надовго служив.

  «Це великий подарунок для всіх водіїв та громадян, як будуть проїжджати цим мостом, бо не кожен рік чи навіть десятиліття будується такий об’єкт», – зазначив голова райдержадміністрації Орест Цигилик. 

  Додати коментар

  Захисний код
  Оновити

  Top