У Бродах роблять все для того, щоб якнайшвидше подати тепло усім споживачам

27 жовтня 2017 Броди 274 

Ситуацію із проблемним входженням в початок опалювального сезону у м. Броди прокоментував перший заступник Бродівського міського голови Роман Сподарик.

 Станом на 26 жовтня приміщення Бродівської ЦРЛ, заклади культури, у т. ч. і РНД, частина навчальних і дошкільних навчальних закладів забезпечені теплопостачанням. Без опалення все ще залишаються два з п’яти ДНЗ: №1 і №7, а також Бродівська ЗОШ №3 (головний корпус) і №4.

Крім цього, адміністративні будинки районної ради, РДА і міської ради – теж без тепла. Усі котельні, які переведені на альтернативні види палива, запрацювали вчасно. Проблеми із котельнями на природний газ – КП «Бродитеплоенерго» не має визначених лімітів газу на новий опалювальний сезон. Про це повідомив власкор ІА ZIK з посиланням на першого заступника міського голови Бродів Романа Сподарика.

«Ми частково, наскільки дозволяли кошти, йшли на випередження ситуації. Зокрема, цього року встановлено вже другий котел на тверде паливо – у котельні на вул Л. Українки, від якої опалюється Бродівська ЦРЛ. За кошти міської ради у всіх 9 котельнях підприємства «Теплоенерго» в цьому році встановлені енергоощадні насоси, які дозволять удвічі скоротити споживання електроенергії», – зазначив посадовець Бродівської міської ради.

За його словами, Бродівська міська рада, у чиєму підпорядкуванні перебуває КП «Бродитеплоенерго», виконала усі вимоги, які встановила Львівська ОДА. «Як тільки було отримано лист за підписом першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського «Про необхідність прийняття органами місцевого самоврядування рішень щодо гарантування виконання теплопостачальними організаціями зобов’язань за договорами на суму заборгованості, що підлягає реструктуризації відповідно до ЗУ №1730», ми одразу ж скликали позачергову сесію міської ради і прийняли відповідне рішення. Уперше за стільки років, а борги теплопостачальних підприємств, у т.ч. і нашого, накопичувались десятки років, ми бачимо бажання уряду Гройсмана, котрий виступив з ініціативою врегулювання заборгованості, насправді вирішити цю проблему. Біда у тому, що монополіст не виконує закону №1730», – зазначив Роман Сподарик.

Також він повідомив, що 24 жовтня були укладені нові договори підприємства з НАК «Нафтогаз України», згідно з якими передбачене газопостачання усіх категорій споживачів міста Броди. На даний час ці договори без визначених лімітів природного газу (КП «Бродитеплоенерго»потрібно щомісячно близько 450 тис. кубів). Заборгованість бродівських теплопостачальників перед НАК «Нафтогаз України» становить понад 19 млн грн.

Top