У Бродах вандали нищать муровану огорожу міського стадіону

20 листопада 2017
Броди 147 
 • Невідомі зловмисники, котрі розважаються ходінням по мурованій огорожі КП «Стадіон «Ювілейний», ще більше нищать і без того порушену огорожу.

  Зокрема, скидають на мале футбольне поле, яке прилягає до паркана, цеглини. Такі порушення огорожі спостерігаються в декількох місцях. В одному місці працівники стадіону нарахували купу з 60 цеглин, –  з посиланням на директора КП «Стадіон «Ювілейний» Сергія Коб’ялковського.

  «Ми розпочали відновлювати дашок огорожі та укріплювати верхні, аварійні шари цегляного плота, зокрема, від вулиці Великі Фільварки зробили ремонт вздовж трибун, але огорожа в незадовільному стані по всьому периметру. І тут нам «допомагають» невідомі, які уночі ходять довкола муру та скидають на землю цеглу, яка вже десь тримається, а десь і ні, пекреважно від вулиці Ковальська. Це не лише сприяє руйнації і без того знищеної огорожі, а й перешкоджає нашій техніці підкошувати поле, – зазначив Сергій Коб’ялковський. – Та найгірше, що ці діти чи молодь ризикують своїм здоров»ям, а може й життям».

  За його словами, стадіон під охороною сторожа до 22 годинм. «Щоб встановити хто саме шкодить міській комунальній власності, намагаємось і серед ночі пильнувати стадіон. Наприклад, одного разу я приїхав о 1 ночі – ще все було в порядку, на ранок – нові купи цегли на траві», – зазначив  Сергій Коб’ялковський та додав, що якщо застане шкідників на гарячому, змусить ремонтувати усю огорожу довкола стадіону.

  Нагадаємо, стадіон «Ювілейний» лише торік перейшов у міську комунальну власність, до цього часу перебував у спільній комунальній власності районної і міської рад.

  Додати коментар

  Захисний код
  Оновити

  Top