У Бродах відзначили 10-річчя створення організації ветеранів органів внутрішніх справ

10 листопада 2017 Броди 143 

Сьогодні, 10 листопада, в Бродівському районному Народному домі відбулися урочистості з нагоди 10-ї річниці організації ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ.

З вітальним словом до присутніх звернувся керівник Бродівської первинної організації Асоціації ветеранів, пенсіонерів та інвалідів органів внутрішніх справ Мировлав Загоруйко.

В урочистостях взяли участь голова Бродівської райдержадміністрації Орест Цигилик, заступник голови Бродівської районної ради Віра Підгрушна, начальник Бродівського ВП Золочівського ВП ГУ НП у Львівській області Йосип Галицький, екс-редактор районної газети «Голос відродження» Богдан Зробок, а також молоде покоління національної поліції, ті хто продовжує славетні традиції.

На початку зборів вшанували пам’ять міліціонерів, загиблих під час виконання службових обов’язків. Виступаючі висловили глибокі слова вдячності за багаторічну працю, вагомий внесок у розвиток міліції, сердечність та увагу до виховання молодих працівників та щиро побажали їм щастя, міцного здоров’я, сімейного добробуту, злагоди, спокою та затишку, невичерпної енергії, плідної праці і довгих років життя, привітали присутніх ветеранів, яким було вручено грамоти та грошові винагороди з нагоди свята.

Урочисті заходи з нагоди святкування Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів МВС продовжились концертною програмою.

Ця дата особливо символічна для тих, кому довелося працювати в органах внутрішніх справ ще за радянських часів, адже тоді цей день вважався професійним святом міліціонерів. Тому й не дивно, що керівництво МВС незалежної України прийняло рішення вшанувати саме у листопаді тих колег, які свого часу присвятили найкращі роки життя служінню законові, та й зараз, перебуваючи на заслуженому відпочинку, не залишаються осторонь правоохоронної діяльності. Бродівська первинна організація ветеранів і пенсіонерів МВС України нараховує 127 членів. Очолює її підполковник міліції, сьогодні громадський активіст Мирослав Загоруйко.

Top