У Києві страйкують власники авто з "євробляхами"

06 вересня 2017 Інші 619 

Сьогодні, 6 вересня, урядовий квартал в Києві окупували активісти, які вимагають скасувати гігантські штрафи за нерозмитнені автомобілі.

 Власники автомобілів, що мають польську або литовську реєстрацію, під керівництвом громадського руху "Авто Євро Сила" зібралися на акцію протесту, проти прецедентів і судових рішень для власників таких машин.

Відзначимо, що деякі українські суди вже винесли рішення про накладення штрафів на власників автомобілів з іноземною реєстрацією. Їх звинувачують в порушенні митного законодавства. Наприклад, одного з власників авто на литовських номерах оштрафували на 1,68 млн грн (300% від несплаченої суми митних платежів).

Активісти принесли до будівлі Верховної Ради залізні бочки і стукають по них.

"Справедливість полягає в тому, що правила розмитнення повинні бути змінені, приведені у відповідність з європейськими нормами і стандартами, а також має припинитися свавілля і переслідування українських водіїв через іноземні номерні знаки на їх авто. Наша мета - домогтися від влади того, що б українці могли купувати автомобілі на українському номерах за європейськими цінами",

- відзначають організатори акції.

Галерея зображень

Top