Розклад руху міжміських автобусів

за часом відправлення

01:10 Львів — Київ
05:10 Броди — Рівне
05:20 Броди — Львів ч/з Лопатин
05:30 Броди — Львів
05:35 Броди — Луцьк
05:40 Броди — Івано-Франківськ ч/з Золочів
05:45 Броди — Клекотів (кр Нд)
05:50 Броди — Львів
06:00 Броди — Золочів ч/з Підгірці
06:00 Броди — Чепелі (кр Нд)
06:10 Броди — Львів ч/з Заболотці
06:25 Броди — Львів
06:40 Броди — Львів ч/з Лопатин
06:50 Броди — Салашка (кр Сб)
06:50 Броди — Бучина (кр Нд)
06:55 Броди — Кременець
07:00 Броди — Луцьк
07:00 Золочів — Рівне
07:00 Броди — Львів
07:10 Броди — Клекотів (кр Нд)
07:10 Броди — Переліски (кр Нд)
07:15 Броди — Тернопіль
07:15 Підкамінь — Львів
07:30 Броди — Голосковичі (кр Нд)
07:35 Броди — Львів
07:40 Броди — Боратин (кр Нд)
07:50 Броди — Гаї-Дітковецькі (кр Нд)
07:50 Броди — Бовдури (Нд)
07:55 Броди — Львів ч/з Заболотці
08:00 Броди — Золочів ч/з Підгірці
08:05 Рівне — Львів
08:10 Тернопіль — Нововолинськ
08:15 Броди — Львів
08:20 Броди — Кременець
08:25 Броди — Тернопіль
08:40 Броди — Львів
08:45 Червоноград — Київ
09:05 Броди — Львів
09:10 Кременець — Львів
09:20 Червоноград — Тернопіль
09:40 Броди — Львів
09:45 Нововолинськ — Тернопіль
09:50 Сокаль — Рівне
09:55 Львів — Кременець
10:10 Сокаль — Кременець
10:15 Броди — Львів
10:15 Броди — Тернопіль
10:30 Броди — Золочів ч/з Підгірці
10:35 Броди — Львів
10:45 Броди — Нем'яч
10:50 Броди — Жарків (Нд)
10:55 Броди — Львів
11:20 Шепетівка — Львів (кр Сб)
11:30 Броди — Бовдури (кр Нд)
11:30 Броди — Батьків
11:35 Броди — Львів
11:50 Броди — Висоцько (кр Нд)
11:55 Броди — Львів ч/з Заболотці
12:00 Броди — Клекотів (Нд)
12:00 Броди — Кутище
12:05 Броди — Львів ч/з Лопатин
12:15 Броди — Львів
12:25 Броди — Переліски
12:30 Броди — Луцьк
12:30 Броди — Золочів ч/з Підгірці
12:40 Броди — Гаї-Дітковецькі
12:40 Броди — Чепелі (кр Нд)
12:45 Броди — Кременець
12:50 Броди — Боратин (Нд)
12:55 Броди — Львів
13:10 Броди — Бучина (кр Нд)
13:10 Броди — Рівне
13:15 Броди — Львів ч/з Заболотці
13:20 Львів — Підкамінь
13:25 Броди — Клекотів (кр Нд)
13:35 Броди — Львів
13:50 Броди — Боратин (кр Нд)
14:00 Броди — Луцьк
14:05 Броди — Жарків
14:20 Броди — Голосковичі (кр Нд)
14:25 Броди — Тернопіль
14:35 Підкамінь — Львів
14:55 Броди — Львів
14:55 Броди — Нем'яч
15:00 Броди — Львів ч/з Лопатин
15:00 Броди — Кременець
15:15 Кременець — Львів
15:30 Броди — Золочів ч/з Підгірці
15:35 Броди — Львів
15:40 Львів — Шепетівка (кр Сб)
15:55 Броди — Львів
15:55 Броди — Лукавець
16:10 Львів — Рівне
16:15 Рівне — Золочів ч/з Підгірці
16:20 Броди — Львів
16:20 Червоноград — Тернопіль
16:25 Львів — Кременець
16:45 Тернопіль — Шацьк (Пт-Пн)
16:55 Броди — Львів
17:10 Броди — Львів ч/з Заболотці
17:15 Броди — Тернопіль
17:20 Броди — Клекотів
17:30 Броди — Гаї-Дітковецькі (кр Нд)
17:35 Броди — Львів
17:45 Броди — Бордуляки
17:50 Броди — Боратин (кр Нд)
17:55 Броди — Луцьк
18:10 Броди — Кутище (кр Нд)
18:15 Броди — Львів
18:20 Броди — Голосковичі (кр Нд)
18:25 Броди — Тернопіль
18:25 Броди — Переліски
18:25 Сокаль — Кременець
18:30 Броди — Висоцько (кр Сб)
18:40 Тернопіль — Нововолинськ
18:45 Броди — Золочів ч/з Підгірці
18:55 Броди — Львів
19:25 Львів — Підкамінь
19:35 Броди — Кременець
19:35 Броди — Львів
19:45 Нововолинськ — Тернопіль
20:35 Броди — Львів
20:45 Броди — Нем'яч
21:00 Броди — Лукавець
21:10 Трускавець — Бориспіль ч/з Київ
21:10 Шацьк — Тернопіль (Пт-Пн)
21:15 Броди — Жарків

за маршрутами автобусів

Броди — Івано-Франківськ ч/з Золочів 05:40
Броди — Батьків 11:30
Броди — Бовдури 07:50(Нд) 11:30(кр Нд)
Броди — Боратин 07:40(кр Нд) 12:50(Нд) 13:50(кр Нд) 17:50(кр Нд)
Броди — Бордуляки 17:45
Броди — Бучина 06:50(кр Нд) 13:10(кр Нд)
Броди — Висоцько 11:50(кр Нд) 18:30(кр Сб)
Броди — Гаї-Дітковецькі 07:50(кр Нд) 12:40 17:30(кр Нд)
Броди — Голосковичі 07:30(кр Нд) 14:20(кр Нд) 18:20(кр Нд)
Броди — Жарків 10:50(Нд) 14:05 21:15
Броди — Золочів ч/з Підгірці 06:00 08:00 10:30 12:30 15:30 18:45
Броди — Клекотів 05:45(кр Нд) 07:10(кр Нд) 12:00(Нд) 13:25(кр Нд) 17:20
Броди — Кременець 06:55 08:20 12:45 15:00 19:35
Броди — Кутище 12:00 18:10(кр Нд)
Броди — Лукавець 15:55 21:00
Броди — Луцьк 05:35 07:00 12:30 14:00 17:55
Броди — Львів 05:30 05:50 06:25 07:00 07:35 08:15 08:40 09:05 09:40 10:15 10:35 10:55 11:35 12:15 12:55 13:35 14:55 15:35 15:55 16:20 16:55 17:35 18:15 18:55 19:35 20:35
Броди — Львів ч/з Заболотці 06:10 07:55 11:55 13:15 17:10
Броди — Львів ч/з Лопатин 05:20 06:40 12:05 15:00
Броди — Нем'яч 10:45 14:55 20:45
Броди — Переліски 07:10(кр Нд) 12:25 18:25
Броди — Рівне 05:10 13:10
Броди — Салашка 06:50(кр Сб)
Броди — Тернопіль 07:15 08:25 10:15 14:25 17:15 18:25
Броди — Чепелі 06:00(кр Нд) 12:40(кр Нд)
Золочів — Рівне 07:00
Кременець — Львів 09:10 15:15
Львів — Київ 01:10
Львів — Кременець 09:55 16:25
Львів — Підкамінь 13:20 19:25
Львів — Рівне 16:10
Львів — Шепетівка 15:40(кр Сб)
Нововолинськ — Тернопіль 09:45 19:45
Підкамінь — Львів 07:15 14:35
Рівне — Золочів ч/з Підгірці 16:15
Рівне — Львів 08:05
Сокаль — Кременець 10:10 18:25
Сокаль — Рівне 09:50
Тернопіль — Нововолинськ 08:10 18:40
Тернопіль — Шацьк 16:45(Пт-Пн)
Трускавець — Бориспіль ч/з Київ 21:10
Червоноград — Київ 08:45
Червоноград — Тернопіль 09:20 16:20
Шацьк — Тернопіль 21:10(Пт-Пн)
Шепетівка — Львів 11:20(кр Сб)
Top